Odstąpienie od umowy

1. Zgodnie z polskim prawem, wszyscy kupujący będący komsumentami, mają prawo w ciągu 14 dni do odstąpienia od umowy kupna - sprzedaży i dokonania zwrotu zakupionego wcześniej towaru, bez podawania uzasadnienia.

2. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nowego towaru w takim stanie, jaki dotarł do klienta, bez jakichkolwiek śladów użytkowania. Zwracany towar powinien być pełnowartościowy, w przypadku gdyby zwracany towar był niepełnowartościowy, sklep zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotu lub do dokonania zwrotu częściowego.

3. Przed dokonaniem zwrotu klient zobowiązany jest do powiadomienia sklepu o dokonywanym zwrocie. W przeciwnym wypadku zwrot nie zostanie odebrany przez sklep.

4. Warunkiem dokonania zwrotu jest dołączenia rachunku za zakupiony towar oraz wypełnienie formularza o odstąpieniu od umowy zgodnie z poniższym wzorem:

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ... zawartej dnia .................... dotyczącej zakupu towaru/usługi ……………………………………………

 

 

 

..............................

   podpis konsumenta

 

 5. Klient dokonuje zwrotu towaru na adres sklepu na swój koszt. Przesyłki wysyłane na koszt adresata nie będą odbierane.

6. W ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki, klient otrzyma zwrot kosztów zakupionych produktów oraz zwrot kosztow przesyłki, jaki został od niego pobrany w momencie dokonywania zakupu.

 

Chcesz otrzymywać specjalne informacje o zniżkach, promocjach i nowościach?
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, A OTRZYMASZ 10% ZNIŻKI NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!

Kim jesteśmy?

Jeśli lubisz bawić się modą, to dobrze trafiłeś! Naszą pasją jest właśnie zabawa modą i trendami. Chcemy stworzyć nową markę, która... | czytaj więcej |

Informacje

Regulamin Wymiany i reklamacje
Status zamówienia Formy płatności
Zwroty Koszty przesyłki
Zobacz nas także na:

Skontaktuj się z nami!

Odbiór osobisty możliwy także w naszej
siedzibie na ul. Lutyckiej 11 w Poznaniu.


ul. Lutycka 11, 60 - 415 Poznań
606 344 029        biuro@ana-collection.pl