Regulamin sklepu

Zapraszamy serdecznie do dokonywania zakupów w sklepie firmowym Ana Collection. Niniejszy regulamin określa zasady świadczenia usług drogą elektroniczną w ramach sklepu www.ana-collection.pl.

1. Podmiot zarejestrowany w CEiDG:


Ana Collection Anna Wojciechowska-Rozmiarek
ul. Lutycka 11
60 - 415 Poznań
tel. 606344029

NIP: 972-114-22-90
e-mail: biuro@ana-collection.pl

2. Sklep Ana Collection zobowiązuje się do dostarczenia klientom produktów nowycj, w pełni wartościowych, nie posiadającyh wad.

3. Zakupów można dokonywać w dwojaki sposób:
- poprzez sklep internetowy umieszczony na stronie internetowej www.ana-collection.pl ( 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu),
- osobiście - poprzez odbiór w siedzibie firmy na ulicy Budzyńskiej 10 w Poznaniu (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 -16.00 lub w innym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu).

4. Po dokonaniu zakupu kupujący wybiera wskazaną przez siebie formę płatności i dokonuje zapłaty za zamówiony towar. Płatności można również uregulować osobiście w siedzibie firmy Sitex.

5. Po dokonaniu zakupu Klient otrzymuje od sklepu automatyczną wiadomość za pośrednictwem strony internetowej na podany wcześniej adres e-mail.

6. Podczas składania zamówienia Klient dokonuje następujących czynności:
- wybiera produkty z dostępnego na stronie asortymentu,
- oznacza sposób dostawy oraz adres dostawy towaru,
- wybiera formę płatności ( omówione szczegółowo w zakładce Formy płatności).

7. Standardowo czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin od momentu zaksięgowania płatności na koncie. W wyjątkowych sytuacjach termin ten może ulec wydłużeniu. W przypadku, gdy towar jest niedostępny (brak towaru w magazynie), sklep ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w terminie 7 dni od daty zakupu. Jeśli Klient dokonał zapłaty za towar - sklep zobowiązany jest w ciągu 7 dni kalendarzowych od anulowania zamówienia, dokonać zwrotu należności względem Klienta. Klient może także podjąć decyzję o wykorzystaniu środków pieniężnych do realizacji innego zamówienia.

8. Dokonanie zamówienia przez klienta, pociąga za sobą obowiązek zapłaty. Klient zobowiązany jest do dokonania płatności za zamówiony towar w terminie 7 dni. W przypadku nieopłacenia zamówienia we wskazanym czasie, uznaje się je za anulowane. W przypadku zamówienia towaru online i chęci odbioru zamówienia osobiście, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy bądź telefoniczny.

9. W przypadku promocji czy wyprzedaży o realizacji zamówienia decyduje kolejność dokonywanych zakupów.

10. Przyjmuje się, że klient zapoznał się z Regulaminem sklepu.

11. Standardowo za dokonane zakupy wystawiany jest paragon, po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

12. Klient ma prawo do dokonywania zmian w zamówieniu do momentu wysłania towaru, do momentu wysłania istnieje też możliwość anulacji przesyłki.

13. Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto. Podane ceny są wiążące do momentu zrealizowania zamówienia.

14. W przypadku towarów objętych promocją, klient dokonuje zakupu po cenach promocyjnych.

15. Warunki płatności oraz warunki zwrotów i reklamacji zostały omówione szczegółowo w osobnych punktach.

16. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

17. Zgodnie z Ustawą o Pozasądowum Rozstrzyganiu sporów konsumenckich, konsument ma prawo zwrócić się do organu zajmującego się polubownym rozstrzyganiem sporów. W przypadku województwa wielkopolskiego, podmiotem uprawnionym do takiego działania jest Wielkopolski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej, z siedzibą przy al. Marcinkowskiego 3 , 60-967 w  Poznaniu.

 

Chcesz otrzymywać specjalne informacje o zniżkach, promocjach i nowościach?
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, A OTRZYMASZ 10% ZNIŻKI NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!

Kim jesteśmy?

Jeśli lubisz bawić się modą, to dobrze trafiłeś! Naszą pasją jest właśnie zabawa modą i trendami. Chcemy stworzyć nową markę, która... | czytaj więcej |

Informacje

Regulamin Wymiany i reklamacje
Status zamówienia Formy płatności
Zwroty Koszty przesyłki
Zobacz nas także na:

Skontaktuj się z nami!

Odbiór osobisty możliwy także w naszej
siedzibie na ul. Lutyckiej 11 w Poznaniu.


ul. Lutycka 11, 60 - 415 Poznań
606 344 029        biuro@ana-collection.pl