O nas

Jeśli lubisz bawić się modą, to dobrze trafiłeś! Naszą pasją jest właśnie zabawa modą i trendami. Chcemy stworzyć nową markę, która kompleksowo będzie zajmować się stylizacją, od biżuterii i kosmetyków, poprzez ubrania i dodatki. Naczelnym celem Ana Collection jest wykreowanie uniwersalnej marki, która będzie dostępna cenowo dla każdej kobiety, pragnącej być elegancką i modną. Chcemy udowodnić, że dobra i profesjonalna firma dla kobiet, nie musi być wcale droga.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy ciekawą biżuterię, odzież damską, rozmaite dodatki oraz kosmetyki. Systematycznie staramy się poszerzać nasz asortyment i wprowadzać coraz to nowe produkty. Naszą nowością są kosmetyki marokańskie, których receptury oparte są przede wszystkim na słynnym na całym świecie olejku arganowym, zwanym płynnym złotem Maroka. Poznaj świat Orientu i przekonaj się po raz kolejny, że dobra jakość nie musi być droga.

Istnieje także możliwość, aby odwiedzić nas osobiście. Zapraszamy do naszego punktu w Poznaniu przy ulicy Lutyckiej 11  60 - 415.  Tam także można odbierać towar zakupiony przez nas sklep drogą on-line.

  

                          

 

Chcesz otrzymywać specjalne informacje o zniżkach, promocjach i nowościach?
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, A OTRZYMASZ 10% ZNIŻKI NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!

Kim jesteśmy?

Jeśli lubisz bawić się modą, to dobrze trafiłeś! Naszą pasją jest właśnie zabawa modą i trendami. Chcemy stworzyć nową markę, która... | czytaj więcej |

Informacje

Regulamin Wymiany i reklamacje
Status zamówienia Formy płatności
Zwroty Koszty przesyłki
Zobacz nas także na:

Skontaktuj się z nami!

Odbiór osobisty możliwy także w naszej
siedzibie na ul. Lutyckiej 11 w Poznaniu.


ul. Lutycka 11, 60 - 415 Poznań
606 344 029        biuro@ana-collection.pl